מורן פז רואת חשבון, תל מונד, נתניה, עמק חפר, קדימה צורן
עקבו אחריי:
שירותי ראיית חשבון לחברות ועסקים

אנחנו כאן כדי לעזור לכם עם כל שאלה או צורך בתחום החשבונאות והניהול הכספי. אם יש לכם שאלות או שאתם מחפשים ייעוץ אישי, אל תהססו ליצור קשר. אני מאמינה בשירות אישי ומקצועי ואשמח לסייע לכם בכל נושא.

כאן לכל מה שתצטרכו

השירותים שלי

בעמוד זה תמצאו מבחר שירותים מקצועיים ואישיים שנועדו לענות על כל צרכי החשבונאות והניהול הכספי שלכם. קראו על כל שירות ובחרו את השירות המתאים ביותר לעסק שלכם.

הכנת דוחות לחברות ועצמאים

הכנת דוחות היא שירות הכולל את כל תהליכי ההכנה, הניתוח והדיווח של דוחות כספיים וניהוליים לעסקים, תוך דיווח מדויק ותקין של הכנסות, הוצאות, רווחים והפסדים, ואיסוף מידע רלוונטי לקבלת החלטות עסקיות מושכלות.

חשבות שכר

חשבות שכר הוא שירות הכולל את כל תהליכי ההכנה, החישוב והדיווח של תלושי שכר לעובדים, תוך דיווח ותשלום מדויק של מסים וזכויות סוציאליות כגון ביטוח לאומי ופנסיה ותובנות.

החזר מס לשכירים

החזרי מס לשכירים הם שירות הכולל את כל תהליכי החישוב, הכנה והגשת בקשות להחזרי מס עבור עובדים שכירים, תוך דיווח מדויק ומקצועי של נתונים פיננסיים, וניצול מיטבי של זכויות וניכויים.

ייצוג מול רשויות

ייצוג מול רשויות הוא שירות הכולל את כל תהליכי הייצוג והניהול של פניות ודיונים מול רשויות ממשלתיות ורגולטוריות כגון מס הכנסה, מע”מ וביטוח לאומי, תוך מימוש זכויות סוציאליות ועסקיות.

הנהלת חשבונות

שירות הכולל תהליכי רישום וניהול הפעילות הכלכלית של העסק, תיעוד של הכנסות, הוצאות, חובות ונכסים. השירות כולל גם הכנה שוטפת של דוחות כספיים וניתוח תזרים מזומנים ותכנון פיננסי.

ייעוץ מיסוי השקעות נדל"ן

ייעוץ מיסוי שכירות בהשקעות נדל”ן הוא שירות המספק תכנון מס וייעוץ מקיף למשקיעים בנדל”ן, בנושאי שכירות. כולל חישוב מדויק של המס המגיע על ההכנסות, ניצול פטורים וניכויים חוקיים.

חיסכון במס בדרך חוקית

שירות המסייע לעסקים לנצל את החוקים וההטבות הקיימות כדי להפחית את נטל המס. השירות כולל תכנון מס מקיף, זיהוי אפשרויות לניכויים ולפטורי מס, ויישום אסטרטגיות מס חוקיות ויעילות.

הצהרות הון

הצהרות הון – שירות הכולל את כל תהליכי ההכנה, הניתוח והדיווח של רשימת הנכסים והחובות של פרטים או חברות, תוך שמירה על דיווח מדויק ותקין לרשויות המס ולגופים רגולטוריים נוספים.

ייעוץ לחברות

שירות הכולל תהליכי התכנון, ניתוח ויישום של אסטרטגיות עסקיות לחברות, תוך סיוע בהתמודדות עם אתגרים פיננסיים, משאבים אנושיים והזדמנויות שיווקיות, לטובת הבטחת הצלחה בטווח הארוך.

פריסת מס שבח

תהליכי חישוב, דיווח ותשלום של מס על רווחים ממכירת נכסים נדל”ניים. השירות כולל ניתוח מעמיק של העסקה, חישוב מדויק של הרווח החייב במס, ודיווח מקצועי ואיכותי לרשויות המס.

תהליך העבודה

איך זה עובד

1. יוצרים איתי קשר

הצעד הראשון להצלחה הפיננסית שלכם מתחיל כאן! צרו איתי קשר עוד היום ונצא יחד למסע לקראת ניהול כלכלי מוצלח ומדויק, פתרון בעיות ושגשוג פיננסי. כל מה שצריך בשביל שינוי זה פשוט להשאיר פרטים.

2. נפגשים ומכירים הצרכים שלכם

בשלב זה, נקבע פגישה על מנת להכיר את הצרכים המדויקים שלכם. זהו הבסיס לבניית תוכנית עבודה מותאמת אישית שתעזור לכם להשיג את המטרות הפיננסיות שלכם ושל העסק שלכם.

3. מתחילים לעבוד ולשפר תוצאות

לאחר שהבנו את הצרכים שלכם, נתחיל בעבודה המשותפת. אני מחויבת ללוות אתכם בכל שלב, להקפיד על דיווחים מדויקים ולהציע פתרונות יצירתיים שישפרו את התוצאות הכלכליות שלכם.

זקוקים לשירותי ראיית חשבון מקצועיים? צרו איתי קשר

לרשותכם מגוון רחב של שירותים המתאימים הן לעסקים והן לאנשים פרטיים. בין אם אתם זקוקים לייעוץ פיננסי, הכנת דוחות או ניהול חשבונות, אני כאן בשבילכם.

קבלו במתנה רשימת הוצאות מוכרות לעסק 🎁
הירשמו לניוזלטר שלי לקבלת טיפים להתנהלות פיננסית נכונה בעסק ועוד מלא מתנות שיחסכו לכם כסף! קבלו היום במתנה את רשימת ההוצאות המוכרות לעסק!!